شورای شهر تهران میزبان جشن پرچم شهرداری منطقه 13

1397/4/19 35 اخبار مرکز rating
image
به مناسبت گرامیداشت 15 تیر ماه، روز تصویب پرچم جمهوری اسلامی ایران و در راستای اجرای طرح پرچم، شهردار منطقه با حضور در ساختمان شورای شهر تهران به رئیس ، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران ،پرچم جمهوری اسلامی ایران را اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه به همراه ابراهیمی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر روابط عمومی منطقه با حضور در ساختمان شورای شهر تهران ضمن دیدار با رئیس ، نائب رئیس واعضای شورای اسلامی شهر تهران، پرچم جمهوری اسلامی ایران را اهدا کردند.
در این دیدار شهردار منطقه ضمن اهدای پرچم، در خصوص اجرای این طرح در منطقه گفت: این طرح از فروردین ماه سال جاری آغاز شده و هم اکنون در حال اجراست و تا پایان سال در نظر داریم حدود هشتاد درصد محدوده منطقه اعم از مدارس، مساجد و اصناف را به پرچم جمهوری اسلامی مزین کنیم.
وی با اشاره به اینکه این طرح با پیشنهاد کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و به همت معاونت اجتماعی این منطقه به صورت پایلوت در منطقه 13 اجرایی شده است خاطر نشان کرد در این طرح که با همکاری شهروندان، شورایاران و هیئت امنای مساجد اجرایی می¬شود، سعی داریم پرچم را به نماد منطقه تبدیل کنیم.
طی این مراسم، حجت نظری، محمود میر لوحی و مجید فراهانی اجرای این طرح در منطقه 13 را بسیار ارزشمند عنوان کردند و از شهردار منطقه برای توجه به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان اصلی ترین نشان ملی و بدیهی ترین عامل پیوند جامعه ایرانی تقدیر و تشکر کردند.
همچنین مجید فراهانی، عضو شورای اسلامی شهر در دیدار با شهردار منطقه اين اقدام را در نوع خود حرکتي بسيار قابل توجه و تاثير گذار توصیف کرد که در سال هاي گذشته شاهد آن نبوده‌ ايم.
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید