در اولین همایش آلزایمر در شمال تهران اعلام شد: 500 هزار نفر در کشور ازآلزایمر رنج می برند

1397/4/20 41 اخبار مرکز rating
image
مدیرعامل شرکت شهر سالم در سلسله همایش های ارتقاء سلامت ویژه سالمندان با عنوان آلزایمر که در دانشگاه مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی برگزار شد گفت: 500 هزار نفر در کشور از بیماری آلزایمر رنج می برند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، دکتر حمید چوبینه با تاکید بر اینکه آرزوی ما تحقق شهری سالم است افزود: سلامتی بهترین نعمتی است که به بشر عنایت شده ضمن اینکه جمعیت سالم راه پیشرفت و شکوفایی را پیش رو خواهیم داشت.
وی ابراز داشت: با توجه به توصیه های دین اسلام، توجه به سلامتی سالمندان به عنوان افرادی ذی قیمت و ارزشمند بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: با توجه به ارتقای امید به زندگی در کشور، جمعیت سالمندی نیز افزایش یافته که این امر نیازمند مدیریت سیستماتیک می باشد.
وی با بیان اینکه تمام مدیران و گروههای فکری درصدد شناسایی بیماری آلزایمر هستند اظهار داشت: در شهرداری تهران، پیشگیری مقدم بر درمان است بطوری که برنامه های پیشگیرانه ای برای سلامت شهروندان سالمند در حال انجام است.
اولین همایش از سلسله همایش های ارتقاء سلامت سالمندان و خانواده با همکاری شهرداری منطقه 3، شرکت شهر سالم، کلینیک تخصصی سالمندان و دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی برگزار شد.
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید