رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران مطرح کرد؛

گسترش همکاری‌های بین المللی در حوزه حفظ محیط زیست

1400/4/23 اخبار اسلایدر rating
image
محمدی گفت: در این دوره از مدیریت شهری در بخش حفظ محیط زیست تلاش شده تا با سفارتخانه های موجود و مقیم در تهران همکاری داشته باشم.

به گزارش خبرنگار شهر، غلامحسین محمدی، مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در مراسم همکاری سه جانبه شهرداری تهران،UNDP و ژاپن در پروژه مدیریت پسماند شهر تهران و رونمایی از دستگاه های RVM به مناسبت روز بدون پلاستیک- سه شنبه ۲۲تیر ۱۴۰۰- گفت: خرسندیم که در روز جهانی بدون پلاستیک از دستگاه های خود دریافت پسماند خشک (RVM) با همکاری UNDP و ژاپن از طرف سازمان پسماند شهرداری رونمایی می شود.
مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با بیان اینکه پلاستیک و استفاده از محصولات پلاستیکی یکی از مشکلات زیست محیطی در جهان است، افزود: شهرداری تهران یکی از نهادهای پیشرو در کشور بوده که سعی کرده این مشکل را با استفاده از استانداردهای مدرن جهانی و تکنولوژی های روز حل کند.
محمدی ادامه داد: شهرداری تهران در این دوره سعی کرده همکاری های داخلی و بین‌المللی را در این زمینه گسترش دهد. علاوه بر این تلاش شده تا با سفارتخانه های موجود و مقیم در تهران همکاری داشته باشم.
او ادامه افزود: همکاری با بخش برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ایران و سایر بخشهای این سازمان در حوزه بهره وری انرژی و استفاده از پنل های خورشیدی انجام شده و دامنه همکاری شهرداری با سازمان های بین المللی در حال افزایش است.
رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران عنوان کرد: در طی دو سال گذشته چند میلیون دلار در زمینه آموزش های زیست محیطی هزینه ‌شده که اگر همکاری سازمان های بین المللی نبود، این مهم مقدور نبود و شهرداری تهران همچون گذشته از این همکاری ها استقبال می کند.

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید