شهردار تهران در جمع خبرنگاران:

آمادگی در برابر بحران باید جایگزین ترس شود

1400/4/28 اخبار شهردار rating
image
شهردار تهران گفت تلاش می‌کنیم با پیشگیری آموزش و مانور آمادگی را جایگزین کنیم و این کار درباره مخاطبین مختلف در حال پیگیری است.
به گزارش خبرنگار شهر، پیروز حناچی، شهردار تهران در حاشیه مراسم رونمایی از آخرین دستاوردهای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: خلا مدیریت یکپارچه را به صورت روزمره داریم اما قانون مدیریت بحران تهران تکلیف را برای بحرانهای خارج از شرایط عادی مشخص و با سطح بندی آن به مقیاس ملی و محلی شیوه برخورد را نیز معلوم کرده است.
او با بیان اینکه این قانون نسبتا جدید است، افزود: با آموزش ، آمادگی و مانور می توانیم قابلیت ها را در مدیریت بحران افزایش دهیم.
شهردار تهران با اشاره به شانزدهمین سالگرد تاسیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، ادامه داد: با تلاشهایی که در این شانزده سال و خصوصا دو سال اخیر انجام شده هوشمندی در مقابل مخاطراتی مانند سیل و زلزله و اتش سوزی افزایش پیدا کرده است.
او اضافه کرد: البته کلان شهرها با مخاطرات دیگری نیز مواجه هستند. مثلا هیچ کسی تصور نمی کرد ویروس کرونا بتواند کل شهر ، مشاغل و زندگی عادی را تحت تاثیر قرار دهد.
شهردار تهران گفت: تلاش می کنیم با پیشگیری ، آموزش و مانور آمادگی را جایگزین ترس کنیم و این کار درباره مخاطبین مختلف در حال پیگیری است. رو نمایی امروز نیز مربوط به معرفی نرم افزارهایی با این هدف است.
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید