آغاز ویژه برنامه های دهه ولایت با عنوان "جان کعبه" در منطقه 15

1400/4/29 اخبار دیگر حوزه ها rating
image
شهردار منطقه 15 از برگزاری ویژه برنامه های دهه ولایت در بستر فضای مجازی با عنوان «جان کعبه» از 30 تیر لغایت 8 مرداد 1400 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه مبارک ولایت و امامت گفت: ویژه برنامه های این اعیاد خجسته با توجه به اوج گرفتن دوباره شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور رفاه و سلامت شهروندان به صورت مجازی برگزار می شود.
او در ادامه به تشریح این برنامه ها پرداخت و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، انجام مراسم نورافشانی در شب عید سعید قربان و غدیر در معابر و میادین پر تردد و اصلی سطح منطقه و برپایی دعای عرفه به صورت مجازی و پخش در کانال های ارتباطی از جمله آنهاست.
محمدی گفت: عید قربان عید سرسپردگی و بندگی انسان و نزدیک شدن دلها به قرب الهی و رهایی از تعلقات مادی و دنیوی و از بزرگترین اعیاد اسلام است که باید آن را به بهترین شکل ممکن گرامی داشت و آن را جشن گرفت ولی با توجه به وضعیت قرمز پایتخت سعی می کنیم تا از طریق فضای مجازی شهروندان را در شور و نشاط این روز سهیم کنیم.
برپایه این گزارش؛ با هدف هویت بخشی و آذین بندی سیمای بصری شهر، پوستر، بنر های تبلیغاتی و ریسه نوری و پارچه ای در معابر و ساختمان های منطقه نصب می شود.
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید