با حضور جمعی از مسئولین لشکری و کشوری:

نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی 1400 در مدارس منطقه 13 با اجرای " کمپین مهمان حاج قاسم"

1400/7/4 اخبار دیگر حوزه ها rating
image
با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری ، شهردار و معاونین و مدیران منطقه ، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در قالب کمپین " مهمان حاج قاسم " در مدارس محلات منطقه 13 نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی مهر 1400 با حضور سردار اسماعیل کوثری نماینده مجلس ، اقبال شاکری نماینده مجلس ، سوده نجفی و علی اصغر قائمی اعضای شورای شهر، مسئولان ارشد شهرداری منطقه، مدیر کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، پدر شهید احمدی روشن و خواهر شهیده قزوینی ، دبیر شورایاری محله پیروزی و جمعی از اولیا و مربیان صبح امروز سوم مهر ماه در مدرسه شهیده قزوینی برگزار شد.
سردار اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخشی از صحبت هایش ضمن گرامیداشت ایام آغاز سال تحصیلی جدید ، اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس گفت : این تلاقی مناسبت‌ها، جریان علم‌اندوزی، بصیرت و آگاهی را به ما یادآوری می‌کند و در در سایه دانش و آگاهی ماست که ایران، انقلاب، اسلام و مکتب مقتدر است و می‌تواند از خود دفاع کند.
او ادامه داد : همه این اقتدار و توانمندی کشور را مدیون ایثارگرانی هستیم که از زمان انقلاب اسلامی تاکنون به دفاع از انقلاب، حریم وطن، حرم و سلامت پرداخته‌اند و باید تکریم شوند.
دانش آموزان مدرسه شهید قزوینی با دریافت بسته های آموزشی ، لوازم تحریر محیط زیستی و... توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و اداره محیط زیست منطقه مهمان حاج قاسم شدند .
درحاشیه این مراسم ، نمایشگاه ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس همراه با اجرای سرود حماسی برپا شد.
مجتبی شکری ، شهردار منطقه در مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی و جشن شکوفه ها در دبستان احمد معینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، آغاز سال تحصیلی را به فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید تبریک گفت و افزود: تقارن ۳ رویداد مهم و بسیار بزرگ اربعین حسینی، هفته دفاع مقدس و همچنین بازگشایی مدارس، فرصت فرهنگی ارزشمند است که باید قدر این فرصت به وجود آمده را دانست؛ چرا که دل های تشنه معنویت و انسانیت و دلدادگان طریق سرخ ایثار و شهادت را در سراسر عالم سیراب می کند و موقعیت بی بدیل تربیت و یادگیری را فراروی دانش‌آموزان عزیز قرار می‌دهد تا اصول و مبانی فکری، جهان ‌بینی و ایدئولوژی خود را با ابتناء به عقاید و باورهای نجات بخش اسلام ناب محمدی(ص) و آرمان های بلند انقلاب اسلامی غنا بخشند.

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید