زنگ مهر در مدرسه علامه محمد قزوینی و مرکز پرتو منطقه ۱۵ نواخته شد

1400/7/4 اخبار دیگر حوزه ها rating
image
صبح روز شنبه سوم مهرماه با حضور آیت‌الله پرواری عضو مجلس خبرگان رهبری، شهردار منطقه و رئیس آموزش و پرورش منطقه زنگ مهر در مدرسه علامه محمد قزوینی و همچنین مرکز پرتو منطقه ۱۵ به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، شهریاری رئیس آموزش و پرورش منطقه در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به تغییرات ایجاد شده و تعطیلی کلاسهای حضوری درس در شرایط کرونایی و روشهای آموزش مجازی در دوسال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال به این نتیجه رسیده ایم که فرصت تحصیل به صورت حداکثر حضوری فراهم شود.
به گفته وی مهرماه امسال کلاسها به صورت مجازی برگزار می‌شود ولی با تسریع در روند واکسیناسیون و اولویت سلامت دانش آموزان، از آبان ماه به تدریج کلاس های حضوری برگزار خواهد شد.
شهریاری در ادامه از اولیا دانش آموزان خواست تا در برنامه ریزی تحصیلی مدارس، امسال همکاری و مشارکت کنند تا با آموزش پروتکل های بهداشتی و خودمراقبتی به دانش آموزان، سال تحصیلی جدید با آسیب های کمتری سپری شود.
بر پایه این گزارش، در ادامه آیت‌الله پرواری عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در خصوص ضرورت علم و یادگیری احادیث و روایاتی را متذکر شدند و به دانش آموزان نسبت به رعایت احترام پدر و مادر و معلم ها سفارش کردند‌.
برپایه این گزارش، با نواخته شدن زنگ مهر و اجرای برنامه های ویژه دفاع مقدس، دانش آموزان راهی کلاس‌های درس شدند.
بنابراین گزارش، در ادامه مسئولین حاضر با حضور در مرکز پرتو منطقه ۱۵ در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در این مدرسه و همچنین افتتاح دومین پایگاه استعدادیابی ورزش محلات در این مرکز شرکت کردند.
محمدی شهردار منطقه آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت و گزارشی از راه اندازی اولین پایگاه استعدادیابی ورزش محلات در سال گذشته در مرکز خدمات اجتماعی ارائه داد و یادآور شد: سال گذشته این مرکز موفق به کسب رتبه اول استان تهران شد و امیدواریم دومین پایگاه ما نیز بتواند با استعدادیابی کودکان همانند پایگاه اول نتایج درخشانی در بر داشته باشد.
بر اساس این گزارش، در ادامه ملزومات تحصیلی و همچنین پکیج های ورزشی که به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان توسط خیرین تهیه شده بود، بین دانش آموزان مرکز پرتو منطقه که از اقشار محروم و آسیب پذیر منطقه هستند، توزیع شد.
شهردار منطقه ضمن تشکر از خیرین و همچنین دست اندرکاران اجرای این طرح ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان سال تحصیلی بی خطر و درخشانی را آغاز کنند.
این گزارش حاکیست، آیت الله پرواری نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در این مرکز، از شهرداری منطقه به جهت ایجاد مرکز پرتو و زحمات خیرین برای کمک به افراد زحمت‌کش و محروم تشکر کرد.
شایان ذکر است، در پایان از زحمات فروزان به عنوان خیری که در تهیه ملزومات تحصیلی دانش آموزان خدمات شایانی انجام داده بود و همچنین کودکی که به عنوان نفر اول کلیپ های ورزش در خانه در دوران کرونا انتخاب شده بود، تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، ‍ زنگ شکوفه ها نیز روز پنج شنبه همزمان با اول مهرماه با حضور شهردار و رئیس آموزش و پرورش منطقه در دبستان شاهد نصر نواخته شد و مسئولان حاضر دانش آموزان کلاس اولی را به کلاسهای درس بدرقه کردند.

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید